• E.L.B.C. X14 1 BASKETBALL

  • E.L.B.C. X14-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Limbeek, PeterTechnische stafCoach
    Mulders, ClaudiaTechnische stafCoach
    Tasidis, DimitriosTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Amin, RayƩnTeamspeler
    Berg, Tim van denTeamspeler
    Blanken, CasTeamspeler
    Os, Thyler vanTeamspeler
    Roos, DylanTeamspeler
    Tasidis, AlexandrosTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden E.L.B.C. X14-1 ( 3e divisie X14 3D 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw-Wit X14-11090185846339518
    2BV Souburg X14-11080273950623316
    3WBB Giants X14-11060462846016812
    4E.L.B.C. X14-110505573631-5810
    5Biks Shots X14-110208382619-2374
    6Marathon X14-1100010345846-501-2

    Poulestanden E.L.B.C. X14-1 ( 4e divisie X14 4D 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1E.L.B.C. X14-1880060630929716
    2Blauw-Wit X14-2860250539511012
    3WBB Giants X14-28305372419-476
    4Vossenberg X14-18305400538-1386
    5Barons X14-28008297519-2220