• E.L.B.C. X12 1 BASKETBALL

  • E.L.B.C. X12-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Rhijn-van Vuuren, Liesbeth vanTechnische stafCoach
    Tol, Bart vanTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Diepstraten, Esmee van denTeamspeler
    Dijk, Gijs vanTeamspeler
    Dogan, ElaTeamspeler
    Gurp, Raf vanTeamspeler
    Joosen, LiesTeamspeler
    Mekes, CasTeamspeler
    Muurling, TessTeamspeler
    Rhijn, Evie vanTeamspeler
    Sprundel, Suze vanTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden E.L.B.C. X12-1 ( 3e divisie X12 3D 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1E.L.B.C. X12-1880055119635516
    2Eastwood Tigers X12-18602346349-312
    3Agathos X12-18404416399178
    4Barons X12-28206252389-1374
    5Blauw-Wit X12-28008268500-2320

    Poulestanden E.L.B.C. X12-1 ( 2e divisie X12 2D 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Basketbal Academie Limburg X12-11081159747811917
    2BC Kimbria X12-11070355738916814
    3Marathon X12-11070357644912712
    4High Five X12-110415624542829
    5JRC X12-110307480591-1116
    6E.L.B.C. X12-1100010360745-3850