• E.L.B.C. X10 3 BASKETBALL

  • E.L.B.C. X10-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hal, Jeffrey vanTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Algul, SinemTeamspeler
    Broek, Luka van denTeamspeler
    Bruin, Annabel deTeamspeler
    Hal, Dani vanTeamspeler
    Hesseling, AnnaTeamspeler
    Poppel, Wende vanTeamspeler
    Srhir, YarahTeamspeler
    Vries, Yara deTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden E.L.B.C. X10-3 ( 4e divisie X10 4D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1B.C. Virtus X10-2990048113135018
    2High Five X10-21080247421625816
    3Simple Dribble X10-19603279318-3912
    4WBB Giants X10-110406416396208
    5E.L.B.C. X10-310208224493-2694
    6E.L.B.C. X10-2100010174494-3200