• E.L.B.C. MSE 1 BASKETBALL

  • E.L.B.C. MSE 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Tjin-A-Koeng, GregoryTechnische stafCoach
    Wassenberg, Arjan van deTechnische stafAssistent-coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bak, JasonTeamspeler
    Blokland, JoeriTeamspeler
    Cicilia, DannyTeamspeler
    Gerek, MuratTeamspeler
    Haas, Rens deTeamspeler
    Joosen, KoenTeamspeler
    Lugt, Raphael van derTeamspeler
    Osta, Danny vanTeamspeler
    Pelgrims, SvenTeamspeler
    Tjin-A-Koeng, GregoryTeamspeler
    Vermonden, NikiTeamspeler
    Wassenberg, Arjan van deTeamspeler
    Zemmouri, NadirTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 feb. 19:00TSBV Pendragon MSE 3 - E.L.B.C. MSE 1Studentensporthal KUB
    2 mrt. 12:45The Black Eagles MSE 3 - E.L.B.C. MSE 1De Hazelaar
    9 mrt. 13:45E.L.B.C. MSE 1 - Tantalus MSE 3Trivium
    16 mrt. 17:45ABC Basketball MSE 1 - E.L.B.C. MSE 1D'Alburcht
    23 mrt. 13:45E.L.B.C. MSE 1 - Barons MSE 3Trivium
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden E.L.B.C. MSE 1 ( 4e divisie MSE 4D 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TSBV Pendragon MSE 3141202102285217024
    2The Black Eagles MSE 313110296982614322
    3EBBC MSE 2128048688224616
    4B.C. Virtus MSE 2148068498084116
    5Barons MSE 314806107710007716
    6EVBV Octopus MSE 214806948979-3116
    7ABC Basketball MSE 113508866938-7210
    8Tantalus MSE 311407704773-698
    9E.L.B.C. MSE 1133010826953-1276
    10Smokkelhoek MSE 11430119631022-596
    11Agathos MSE 11430119351054-1196