• Staf

    NaamRolFunctie
    Tjin-A-Koeng, GregoryTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 mei. 14:00E.L.B.C. MSE 1 - TSBV Pendragon MSE 3Trivium
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 mei.E.L.B.C. MSE 1 - Ardito MSE 184 - 63
    7 mei.E.L.B.C. MSE 1 - Blauw-Wit MSE 256 - 69
  • Poulestanden E.L.B.C. MSE 1 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Marathon MSE 11614021402104935328
    2WBB Giants MSE 1161204115190924224
    3Blauw-Wit MSE 2161105104992412522
    4TSBV Pendragon MSE 31480697484113316
    5Smokkelhoek MSE 11480693282910316
    6Ardito MSE 116808117711245316
    7E.L.B.C. MSE 1155010941971-3010
    8Barons MSE 4 *156099091058-14910
    9BBF MIGLIORE MSE 21530128911141-2506
    10High Five MSE 2 *1720158331413-5802
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Blom, MaxTeamspeler
    Cicilia, DannyTeamspeler
    Elzakker, Thomas vanTeamspeler
    Gerek, MuratTeamspeler
    Hoosemans, JelleTeamspeler
    Joosen, KoenTeamspeler
    Lens, BorgerTeamspeler
    Limbeek, PeterTeamspeler
    Mekes, JeffreyTeamspeler
    Osta, Danny vanTeamspeler
    Pelgrims, SvenTeamspeler
    Seits, DaniTeamspeler
    Tjin-A-Koeng, GregoryTeamspeler
    Verheezen, JarnoTeamspeler
    Wassenberg, Arjan van deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Eerstvolgende competitiewedstrijd

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    E.L.B.C. MSE 1

    VS

    TSBV Pendragon MSE 3

    21 mei 202214:00 uur
    Trivium Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    E.L.B.C. MSE 1

    Mannen Senioren Afdeling

    62,73

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    64,73

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,67

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd