• E.L.B.C. M16 2 BASKETBALL

  • E.L.B.C. M16-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Balkom, Daan vanTechnische stafCoach
    Pruissen, IgorTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brekoo, SemTeamspeler
    Eekelen, Luuk vanTeamspeler
    Lefebvre, OdinTeamspeler
    Limmeren, Sam vanTeamspeler
    Pruissen, JasonTeamspeler
    Veen, Sem van derTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden E.L.B.C. M16-2 ( 4e divisie M16 4D 10 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Souburg M16-110100088141946220
    2BV Volharding M16-11070366334731614
    3WBB Giants M16-21060472838634212
    4Scheldesport Basketball M16-110406352505-1536
    5E.L.B.C. M16-210307225725-5006
    6BV Volharding M16-2100010305772-4670

    Poulestanden E.L.B.C. M16-2 ( 5e divisie M16 5D 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1High Five M16-4880060826034816
    2EVBV Octopus M16-186023813018012
    3Vlijmscherp SVH M16-28404352416-648
    4BC Langstraat Shooters M16-28107331450-1192
    5E.L.B.C. M16-28107278523-2452